Uzależnienie od alkoholu?

Wszelka twórczość własna długopisana

Uzależnienie od alkoholu?

Postprzez Kantanna » piątek, 5 marca 2021, 12:13

Polećcie mi proszę jakiś dobry ośrodek odwykowy w Krakowie dla wujka, który zmaga się z chorobą alkoholową już kilka lat?
Kantanna
Fluttershy
 
Posty: 97
Dołączył(a): czwartek, 26 marca 2020, 10:37

Postprzez » piątek, 5 marca 2021, 12:13

 

Re: Uzależnienie od alkoholu?

Postprzez pipp » piątek, 5 marca 2021, 13:36

A znacie może ten ośrodek leczenia uzależnień od alkoholu? W Krakowie to podobno jedna z lepszych tego rodzaju placówek.
pipp
młody dorosły
 
Posty: 106
Dołączył(a): czwartek, 2 kwietnia 2020, 14:10

Re: Uzależnienie od alkoholu?

Postprzez ścianka » poniedziałek, 9 sierpnia 2021, 07:05

Wiadomo, że jak osoba nam bliska ma problemy alkoholowe to staramy się za wszelką cenę mu pomóc ze skończeniem z tym. Lecz w przypadku uzależnienia nie jest to takie proste jakby nam się to wydawało. Dlatego też uważam, że bardzo dobrym pomysłem jest pobyt w ośrodku Mental Relax. Jest to bardzo dobry ośrodek w którym to z pomocą specjalistów alkoholik może podjąć walkę ze swoim uzależnieniem.
ścianka
mały kotek
 
Posty: 37
Dołączył(a): poniedziałek, 17 czerwca 2019, 09:07

Re: Uzależnienie od alkoholu?

Postprzez myrynda » czwartek, 9 września 2021, 12:44

Uzależnienie od alkoholu jest bardzo ciężkim tematem, niestety coraz więcej ludzi ma z tym problem. Jeżeli macie w rodzinie kogoś, kto potrzebuje pomocy, ponieważ nie radzi sobie ze swoim nałogiem, to myślę, że warto go poinformować, jakie ma możliwości leczenia. Jedną z nich jest pobyt w ośrodku Borowik, w którym pracują sami specjaliści, którzy doskonale wiedzą jak radzić sobie z takimi pacjentami.
myrynda
szeregowy
 
Posty: 66
Dołączył(a): sobota, 1 września 2018, 10:11

Re: Uzależnienie od alkoholu?

Postprzez Damian34 » środa, 1 grudnia 2021, 10:16

Alkohol jest uzywka, ktora mnie zgubila wielokrotnie. Przez nia tak naprawde rozpadla mi sie rodzina, to byl przelomowy moment w moim zyciu. Dzieki wsparciu otoczenia stwierdzilem, ze czas na leczenie. To wszystko wymknelo mi sie spod kontroli, dluzej juz tak nie chcialem zyc. Znalazlem osrodek https://centrumkrajna.pl/ i lepiej nawet nie moglem trafic. Terapeuci, atmosfera, to wszystko sprawilo, ze odzyskalem checi do zycia. Wygralem z nalogiem i teraz wierze, ze dla kazdego jest ratunek.
Damian34
newbie
 
Posty: 1
Dołączył(a): środa, 1 grudnia 2021, 10:05

Re: Uzależnienie od alkoholu?

Postprzez ozimek » poniedziałek, 6 grudnia 2021, 14:31

Popadacie w skrajności w skrajność, a alkohol jest dla ludzi. Jak ktoś ma problem bo nie umie się kontrolować, to w każdym mieście są instytucje, które pomagają uzależnionym i jego rodzinom.
A jak ktoś ma ochote się napić, to niech się napije dobrego alkoholu i tyle. Sklepów z dobrymi alkoholami niestety nie ma wiele. W większości tylko piwo, wódka i niedobre wino. Na Warmii i Mazurach jest sieć sklepów Mazurek https://sklepmazurek.pl/ Jeśli chcecie kupić dobrej jakości alkohol, albo zrobić komuś prezent, to warto tam wstąpić.
ozimek
newbie
 
Posty: 13
Dołączył(a): poniedziałek, 6 grudnia 2021, 13:12

Re: Uzależnienie od alkoholu?

Postprzez Add98 » środa, 29 grudnia 2021, 09:49

poczytaj w internecie opinie itd
Add98
mały kotek
 
Posty: 16
Dołączył(a): środa, 29 grudnia 2021, 09:17

Re: Uzależnienie od alkoholu?

Postprzez Sadowskyyy » piątek, 11 lutego 2022, 14:16

Jak dla mnie najlepszym ośrodkiem terapii jest Centrum Krajna na kaszubach. Mają świetne programy terpii.
Sadowskyyy
newbie
 
Posty: 2
Dołączył(a): piątek, 11 lutego 2022, 14:14



Postprzez » środa, 8 marca 2023, 21:20

 

Następna strona

Powrót do Pisu pisu

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron